Polityka prywatności

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

Szanujemy Państwa prywatności i dlatego chcemy poinformować Państwa w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z polityką prywatności.

 

Kto jest administratorem Państwa danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest Pracownia Biżuterii z Metali Szlachetnych Syriusz S.C. ul. Sęczkowa 94C 03-986 Warszawa, NIP: 1130062483

 

Kto ma dostęp do Państwa danych osobowych?

Jeśli wrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych, będą one wykorzystywane wyłącznie przez Pracownię Biżuterii z Metali Szlachetnych Syriusz S.C. Nie przekazujemy Państwa danych, nie sprzedajemy ich ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych.

 

W jakim celu będziemy wykorzystywać Państwa dane osobowe?

Będziemy wykorzystywać dane osobowe w celach wykonania zleconego zamówienia, kontaktu z Państwem drogą e-mailową lub telefoniczną, chcąc przekazać informacje o statusie zamówienia oraz ewentualnych pytaniach bądź problemach dotyczącego zamówienia.

 

Na jakiej podstawie prawnej przetwarzamy Państwa dane osobowe?

Przetwarzanie Państwa danych jest niezbędne, aby świadczyć usługi oraz realizować składane zamówienia, dlatego podstawą przetwarzania w obszarze usług świadczonych przez Pracownię Biżuterii z Metali Szlachetnych Syriusz S.C. będzie:

  • wyrażona zgoda
  • przetwarzanie niezbędne do wykonania zleconej usługi

 

Jakie dane osobowe przetwarzamy?

  • dane kontaktowe, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu.
  • informacje na temat zamówień.
  • całą korespondencję na dany temat.
  • informacje o zamówieniach,

 

Jakie są Państwa prawa?

W każdej chwili mają Państwo prawo do wycofania udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Pracownię Biżuterii z Metali Szlachetnych Syriusz S.C. Mogą Państwo, również zażądać dostępu do swoich danych, lub  usunąć je w dowolnym momencie, sprostować, ograniczyć ich przetwarzanie.

 

Jak długo będziemy przechowywać Państwa dane osobowe?

Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.